+420 212 240 751

Po-Pá 8.00 - 16.00

logo
0

Kategorie

Dodací lhůta, dopravní podmínky, poštovné, balné

Dodací lhůta začíná běžet od následujícího dne po obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou potřebné pro vyřízení dodávky.
V případě platby zálohovou fakturou je zboží expedováno po přijetí úhrady na účet dodavatele.
V případě, že zboží je na skladě a kupující nevyžaduje dodatečné požadavky (např. balení, povrchovou úpravu, dělení materiálu, ....), prodávající ji vyexpeduje obvykle do 1-2 pracovních dnů dopravci, který následně garantuje dodání zboží kupujícímu od jeho převzetí obvykle do 4 prac. dnů,

Prodávající se zavazuje poskytnout kupujícímu bezplatnou dopravu na zboží označené piktogramem jako zvýhodněno pro dopravu za podmínky hodnoty daného zboží nad 5 000,-Kč bez DPH (6 050 Kč s DPH).
Každý nákup je individuálně posuzován a sleva na dopravu může být poskytnuta i pod tento limit.
Na zboží, které není označeno piktogramem "Zvýhodněné pro dopravu" se doprava zdarma nevztahuje.

Při doručení zboží na dobírku, přebírá hotovost od zákazníka přepravce. Platba dobírky přepravci pomoci platební karty není možná.

Hodnota  dobírky je 50,- Kč bez DPH (60,50 Kč s DPH). 

Dodavatel nezajišťuje dopravu tabulového skla!
 -  Kupující si tabulové sklo může převzít na pobočce, příp. po dohodě zajistit vlastní přepravu (na vlastní riziko).

U křehkého zboží, v případě specifických požadavků na balné, si dodavatel může účtovat poplatek za balné navíc.

Za případné dělení materiálu (řezáním, stříháním) bude účtovaný poplatek (kat.č. delenie-...).  V případě zaslání zboží na nevratné dřevěné paletě (kat.č .Q/paleta...) bude účtována v plné výši. Kupujícímu bude vrácena cena za tuto paletu jen v případě jejího osobního odevzdání na pobočce, ze které mu byla účtována.  V případě specifických požadavků na balné, označení,... bude účtovan manipulační příplatek (kat.č.M)

 -     Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, pokud zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím (např. výpadek výroby zpoždění dodavatele, ....). Pokud se jedná o důležitou objednávku, vyžádá si kupující od prodávajícího písemné potvrzení objednávky. V případě, že objednané skladové zboží v běžném množství nebude na skladě nebo jej nebude možné dodat do 5 prac. dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání se slevou z maloobchodní ceny, resp. nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tomto případě si však vyžádá souhlas kupujícího. Dodací lhůta se považuje za plněnou včas, jestliže zboží bude připraveno na místě plnění k předání nejpozději poslední den sjednané nebo dodatečně sjednané dodací lhůty.

Pokud není prodávající schopen do 30 kalendářních dnů odeslat skladové zboží odběrateli (dodat k přepravě k prvnímu přepravci), je povinen vrátit bez zbytečných prodlev veškeré finanční prostředky vynaložené odběratelem k aktuální objednávce - kupní smlouvě na jeho účet. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně jejich oznámit přepravci. Faktura a daňový doklad jsou přiloženy v označeném balíku.

Tradice již 30 let
Rozsáhlá síť prodejen
99% produktů skladem
Rychlé doručení zboží

Umakov - Nabízíme polotovary pro nerezové, skleněné a kované zábradlí,kované brány. Bránové príslušenství pro posuvní samonosné, kolečkové, křídlové a garážové brány a pohony. Schody, stříšky, prosklení. Vše v nejvyšší kvalitě a za příznivé ceny.

2024 © Umakov • Všechna práva vyhrazena